wtorek, 27 marca 2012

Bohaterowie.


Antonina - ma 17 lat .Niedawno udało jej się zadebiutować filmem „Gołe środy”, który wyreżyserowała. Ma dwa oblicza. Jedno to otwarta ,wesoła i mocno bezczelna nastolatka. To drugie skrywa wiele mrocznych tajemnic i wrażliwą artystyczną duszę. Ukrywa swoje prawdziwe oblicze, bo wiele w życiu przeszła i chce uniknąć ponownego zranienia.
ONE DIRECTION:

Harry - ma 18 lat. Jest wesoły i pozytywnie nastawiony do życia. Jest strasznym flirciarzem i uwielbia dziewczyny. Trochę maminsynek, bardzo przywiązany do rodziny.

Liam - ma 19 lat. Spokojny ,trochę nieśmiały ,ale wesoły i pełen życia. Romantyk. Wydaje się być najdojrzalszy z 1D,trochę im „matkuje”.

Louis - ma 20 lat , jest najstarszy z 1D. Najlepiej opisuje go słowo – wariat. Wciąż żartuje , wygłupia się i śmieje. Jest bardzo opiekuńczy i uwielbia dzieci. Kiedy trzeba potrafi jednak być poważny i służyć radą.


Niall - ma 19 lat. Pochodzi z Irlandii. Kocha jeść ,spać i pierdzieć. Pełen życia i energii. Jedyne co go zasmuca to tęsknota za domem. W stosunku do dziewczyn trochę nieśmiały , szuka prawdziwej miłości.


Zayn - ma 19 lat. Powala egzotyczną urodą ze względu na pakistańskie pochodzenie. Cichy i tajemniczy , trochę zamknięty w sobie. Nie jest nieśmiały, to raczej typ „złego chłopca”. Źródło: zdjęcia z photobucket, weheatrit, google.

1 komentarz:

  1. Super ! Będę wchodzić. A może przeczytasz mój ?:D
    Nie mówię że musisz, ale możesz z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam Sylwia.
    http://sylwia-wszystkoopsach.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń